Agentura Pac

Podzimky

>
<
  • promodeti.JPG
  • děti v kruhu

Kdo jsme a co děláme

Agentura PAC, z.s. (dříve Občanské sdružení PAC) nazývané lidově "PACka" vzniklo jako logické vyvrcholení snah a snů několika mladých lidí dělat si věci po svém za účelem pořádání veškerých druhů dětské a zážitkové rekreace, a to v roce 2008. Spojila se u nás zkušenost, kreativita, chuť do práce a hlavně správný mix přátel, kamarádů a známých. Na začátku jsme měli vizi uspořádat 2 běhy táborů a pár škol v přírodě. S tím, jak stoupala spokojenost s naší organizací, stoupal i zájem o naše pobyty. V současné době pořádáme 3 obdivované běhy letního tábora, školy v přírodě máme plné od března do června a úspěšně jsme od roku 2013 zahájili zimní lyžařské kurzy. Posledním přírůstkem jsou podzimky, tedy podzimní tábor, a víkendovky s našimi přívrženci.

Na cestě za našimi sny nás žene spokojenost dětí a jejich rodičů, kteří nám pravidelně dávají pozitivní zpětnou vazbu, že děláme vše dobře a kvalitně, což je naším motorem do dalších počinů... moc si toho vážíme a děkujeme. Vedení PACky.

Člen výboru

Švach Honza
alias Ace
1x jako Hlavní vedoucí

ace@packa.eu
Handreich Pavel
alias Plevel

plevel@packa.eu

Řadový člen

Fantová Veronika
alias Fanta
1x jako Hospodář

fanta@packa.eu
Besedová Magda
alias Majda

embecko@centrum.cz
Diviš Honza
alias Hanz

hanz@packa.eu
Hummelová Zuzana
alias Zůza

zuzanahummelova@seznam.cz
Lebrušková Michaela
alias Miška

misa.lebruskova@packa.eu
Schejbalová Lucie
alias Sejroš

sejr@packa.eu
Zajacová Jana
alias Julča

julca.z@seznam.cz
Zdráhalová Zuzana
alias Zuzlina

zuzlina@packa.eu
Kolář Jan
alias Plazič

j.kolar90@seznam.cz

Přítel

Růžička Jaroslav
alias Halogen
1x jako Zdravotník

halogen@packa.eu
Řehák Ondra
alias Píďa

pida@packa.eu
Váňa Pavel
alias Pája

vana10@atlas.cz
Vöröšová Veronika
alias Verča

Vvery929@seznam.cz
Broklová Michaela
alias Brokolice

michaelabrokl@gmail.com
Oupicová Kateřina
alias Káťa
1x jako Kuchařka

kata.oupicova@packa.eu
Klimecký Miroslav
alias Miry
1x jako Oddílový vedoucí

miry@packa.eu